انواع مختلف برش لیزر CNC  

خدمات برش و لیزر فدایی – مشهد

عمل برش توسط دستگاه برش لیزر CNC ( خدمات برش و لیزر فدایی ) به دو دسته تقسیم می شود. این دو دسته شامل برش لیزر فلزات و برش لیزر غیر فلزات است. در ادامه راجع به این دو روش توضیحاتی به شما خواهیم داد.

دسته اول: برش لیزری دسته غیر فلزی  

این روش برش برای بسیاری از مواد کاربرد دارد. از جمله پلکسی گلاس، ورق هاMDF، پارچه، لاستیک، چرم و …

 دستگاه برش لیزر CNC با لیزرهایی کار می کند که از گاز دی اکسید کربن استفاده می کنند. در این روش برای بریدن قطعاتی غیر فلزی مانند سرامیک، شیشه، کاشی و .. می توان استفاده کرد.

روش دوم: برش لیزری برای مواد فلزی  

روش های بسیار مختلفی برای برش فلزات وجود دارد که از جمله آن ها می توان به برش لیزی، هوا برش، پلاسما و واترجت اشاره کرد. از برش توسط لیزر در مواقعی استفاده می شود که فلز مورد نظر ضخامت پایینی داشته باشد. برای مثال فلزهایی که که ضخامتی پایین تر از هشت میلی متر دارند برای این امر بسیار مناسب می باشند. همچنین اگر تلورانس نیز پایین باشد می توان از این روش استفاده کرد. تلورانس به دقت برش دستگاه اشاره دارد که هرچه دقت بالاتر باشد کیفیت بهتر خواهد بود.

تعدادی از دستگاه های برش می توانند حتی فولاد را تا عمق چندین سانتی متر مورد برش قرار دهند ولی به علت این که این دستگاه ها از قیمت بالایی برخوردارند و هچنین هزینه برق شما نیز بالا خواهد رفت در نتیجه عده زیادی خواهان این جور دستگاه ها نیستند.


خدمات برش و لیزر فدایی آماده دریافت کلیه سفارشات برش و لیزر در سریعترین زمان و باکیفیت ترین نوع متریال درخدمت شماست – ( خدمات برش و لیزر فدایی )

مشهد – بلوار کشاورز -خدمات برش و لیزر فدایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *